Site Loader

Kategorie

Aplikacje biznesowe są ciężkie. Muszą być, ponieważ stawka finansowa i reputacyjna firmy jest tak wysoka. Te pakiety oprogramowania muszą być również niezawodne, bezpieczne i elastyczne. Ze względu na te czynniki użytkownicy biznesowi wymagają od swoich laptopów więcej niż od urządzeń osobistych. Obecnie firmy chcą mieć to, co najlepsze z obu światów: wygodną ergonomię, zgodność ze znanym oprogramowaniem i uniwersalny dostęp do danych w dowolnym miejscu. Z Lenovo ThinkPad lub Lenovo IdeaPad jest to nie tylko możliwe, ale i łatwe. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, klawiaturom i gładzikom ThinkPad, solidnym zabezpieczeniom oraz aplikacjom klasy korporacyjnej do współpracy i zarządzania danymi – to tylko niektóre z nich – komputery przenośne firmy idealnie sprawdzają się w scenariuszach biznesowych. Dlatego wiele firm z różnych branż powierza im poufne informacje, takie jak transakcje finansowe i poufne dokumenty. Aby ułatwić zapoznanie się z tą zaufaną marką – od oferty notebooków biznesowych po najlepsze rekomendacje dla konkretnych zastosowań – poniżej przedstawiamy kilka spostrzeżeń na temat tego, co sprawia, że Lenovo jest tak doskonałym wyborem w zastosowaniach biznesowych.

Lenovo ThinkPad do obsługi Excela i innych zadań związanych z arkuszem kalkulacyjnym

Firmy polegają na arkuszach kalkulacyjnych przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadań: śledzeniu zapasów, prognozowaniu sprzedaży, identyfikowaniu ryzyka biznesowego i innych. Zadania te mają kluczowe znaczenie, ale bywają też czasochłonne i uciążliwe. Arkusze kalkulacyjne są także podatne na błędy, co może kosztować firmy więcej pieniędzy, niż muszą wydać. Notebooki ThinkPad świetnie radzą sobie z zadaniami związanymi z arkuszami kalkulacyjnymi. Znajoma konstrukcja, ergonomiczna klawiatura i wydajny gładzik sprawiają, że urządzenia te są szczególnie przydatne do tego typu zadań. Dodatkową zaletą jest to, że zadania te można wykonywać za pomocą tego samego oprogramowania, które jest używane do innych zadań, takich jak przetwarzanie tekstów i poczta elektroniczna.

Lenovo ThinkPad do prezentacji i wideokonferencji

Firmy polegają na prezentacjach i wideokonferencjach, aby komunikować się z klientami i partnerami, zarządzać projektami i szkolić pracowników. Ponieważ aplikacje te są tak często wykorzystywane do współpracy, trudno jest nimi zarządzać i zabezpieczać. Ale zależą też od konkretnego sprzętu i oprogramowania, dlatego mają kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy. Notebooki ThinkPad i zgodne akcesoria świetnie nadają się do prowadzenia spotkań i rozmów wideo. Dzięki klawiaturze i gładzikowi firmy Wacom są one również doskonałym wyborem do tego typu zadań.

Lenovo ThinkPad do współpracy

Firmy potrzebują tego, co najlepsze z obu światów: wygodnej ergonomii, zgodności ze znanym oprogramowaniem i uniwersalnego dostępu do danych w dowolnym miejscu

Firmy używają aplikacji takich jak Microsoft Teams, Slack i Google Hangouts do współpracy ze swoimi zespołami. Aplikacje te opierają się na określonym sprzęcie i oprogramowaniu, dlatego są kluczowe dla sukcesu biznesowego. Notebooki ThinkPad i zgodne akcesoria świetnie nadają się do współpracy w zespole. Klawiatura z kwalifikacją Wacom sprawia, że maszyny te są szczególnie przydatne do tego typu zadań.

Lenovo ThinkPad do zarządzania bazami danych

Firmy używają aplikacji takich jak Microsoft Excel i Google Sheets do zarządzania swoimi danymi, takimi jak statystyki sprzedaży i marketingu. Aplikacje te są również często narażone na włamania i kradzież danych. Notebooki ThinkPad i kompatybilne akcesoria świetnie nadają się do zarządzania danymi. Solidny pakiet narzędzi zabezpieczających oraz szybki, niezawodny procesor Intel i5 sprawiają, że maszyny te idealnie nadają się do tych zadań.

Lenovo ThinkPad do obsługi poczty elektronicznej i przeglądania stron internetowych

Firmy używają takich aplikacji jak Microsoft Outlook i Gmail do zarządzania pocztą elektroniczną oraz Google Chrome do przeglądania stron internetowych. Aplikacje te są również często narażone na włamania i kradzież danych. Notebooki ThinkPad i zgodne akcesoria świetnie nadają się do obsługi poczty elektronicznej i przeglądania stron internetowych. Czterordzeniowy procesor i dedykowany układ graficzny sprawiają, że maszyny te idealnie nadają się do tych zadań.

Firmy polegają na prezentacjach i wideokonferencjach, aby komunikować się z klientami i partnerami, zarządzać projektami i szkolić pracowników

Lenovo IdeaPad ze wszystkimi zaletami ThinkPada

Lenovo ThinkPad to zaufana marka dla firm, a linia IdeaPad tej marki to coś więcej niż lekki brat. Te notebooki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze cechy linii ThinkPad: obudowę z anodyzowanego aluminium, klawiatury ThinkPad, gładziki i funkcje zabezpieczeń oraz solidniejszy sprzęt i oprogramowanie do współpracy i zarządzania danymi.

Nowe IdeaPady: Najlepsze z obu światów?

W ciągu ostatnich lat firma Lenovo wprowadziła wiele nowych modeli IdeaPad. Są to cienkie i lekkie laptopy, które oferują świetną wydajność i ulepszoną konstrukcję w stosunku do poprzednich wersji. Te notebooki są również doskonałe dla biznesu. Oferują te same najlepsze w swojej klasie narzędzia bezpieczeństwa i solidny pakiet aplikacji, co ich rodzeństwo ThinkPad, ale w mniejszym, lżejszym opakowaniu.

Podsumowanie

Firmy potrzebują tego, co najlepsze z obu światów: wygodnej ergonomii, zgodności ze znanym oprogramowaniem i uniwersalnego dostępu do danych w dowolnym miejscu. Z Lenovo ThinkPad lub IdeaPad jest to nie tylko możliwe, ale i łatwe. Nowe IdeaPady: Najlepsze z obu światów? W ciągu ostatnich lat firma Lenovo wprowadziła wiele nowych modeli IdeaPad. Są to cienkie i lekkie laptopy, które oferują świetną wydajność i ulepszoną konstrukcję w stosunku do poprzednich wersji. Te notebooki są również doskonałe dla biznesu. Oferują te same najlepsze w swojej klasie narzędzia zabezpieczające i solidny zestaw aplikacji, co ich rodzeństwo ThinkPad, ale w mniejszym, lżejszym opakowaniu. Podsumowanie Lenovo ThinkPad to zaufana marka dla biznesu, a linia IdeaPad tej marki to coś więcej niż jej lżejszy brat. Te notebooki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze cechy linii ThinkPad: obudowę z anodyzowanego aluminium, klawiatury ThinkPad, gładziki i funkcje zabezpieczeń oraz solidniejszy sprzęt i oprogramowanie do współpracy i zarządzania danymi.

Laura

Kategorie

Archiwa